Російська влада мимоволі визнала різкий спад кількості охочих залишитися в РФ українців

1 коментувати
Табір біженців в Ростові, літо 2014-го

Табір біженців в Ростові, літо 2014-го

У Федеральній міграційній службі РФ заявили, що більше шестисот тисяч жителів Донбасу, які втекли в Росію від бойових дій, вирішили залишитися в РФ

Місяць тому ФМС заявляла про існування близько мільйона таких громадян, 900 тисяч з яких попросили дозволу залишитися в Росії надовго або назавжди.

Глава ФМС Костянтин Ромодановський 28 серпня заявив, що "більше шестисот тисяч (біженців) вирішили пов'язати своє життя з Росією".

"Майже 114 тисяч осіб з числа прибулих українських громадян скористалися можливістю участі у державній програмі зі сприяння добровільному переселенню співвітчизників з-за кордону. Участь в держпрограмі дала їм можливість отримати матеріальну підтримку та отримати у якнайкоротші терміни російське громадянство", - заявив глава відомства.

У липні влада РФ продовжили на 90 діб термін перебування в Росії українців, які прибули в країну в екстреному порядку, але не встигли оформити документи.

У червні Міністерство соціальної політики України офіційно повідомляло про більш ніж 1,262 млн переселенців з Донецької та Луганської областей, а також окупованого Криму. Тоді ж управління верховного комісара ООН у справах біженців заявило, що в інших державах налічується 900 300 українців, які подали заяву на отримання статусу біженця чи іншої форми легального перебування. Більшість біженців з України виїхали в Росію (746 500 чоловік) і Білорусь (81 200 осіб).


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: