Російська служба Euronews відмовилася приймати на роботу українських журналістів

6 коментувати
Керівництво Euronews звільняє сімнадцять українських журналістів
Фото: www.euronews.com

Керівництво Euronews звільняє сімнадцять українських журналістів

Російська служба французької телекомпанії Euronews відмовилася надавати робочі місця журналістам з Української служби новин

За інформацією EurActiv, сімнадцять журналістів Української служби були звільнені у зв'язку з її закриттям через нестачу фінансування.

У Російської служби Euronews було п'ять вакансій, але вона відмовилася брати кого-небудь із звільнених українців. Керівництво пояснило, що не наймати українських журналістів - це конкретна інструкція від російського акціонера (Російської державної телерадіокомпанії).

Журналісти стверджують, що не пропонувати вакансії в компанії людей, яких скоротили - це явне порушення французького трудового законодавства, не кажучи вже про етичну відповідальність компанії щодо людей, які тут працюють більше п'яти років.

Однак адміністрація відповіла, що українські журналісти не можуть працювати в Російській службі, "тому що їх культурний фон дуже різний".

Один із співробітників Euronews, який побажав залишитися неназваним, звернувся до EurActiv і заявив, що він і його колеги "сповнені рішучості битися".

Відмова журналістам у роботі була мотивована культурними відмінностями.

EuroNews фінансується з Москви, зазначає EurActiv.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: