Російська газета розповіла, як предcтавник Путіна заробив мільярди рублів на "гумконвоях"

0 коментувати
ЗМІ неодноразово писали про те, що один з головних способів заробітку серед бойовиків – розпродаж товарів з російського

ЗМІ неодноразово писали про те, що один з головних способів заробітку серед бойовиків – розпродаж товарів з російського "гумконвоя"

Поставки продовольства, так званих "гуманітарних конвоїв", для Донбасу - частина величезного бізнесу, створеного кримським повноважним представником президента Володимира Путіна на гуманітарній допомозі Росії по всьому світу, пише Новая газета

Як показало спільне розслідування НГ та Центру по дослідженню корупції і оргзлочинності, оборот цієї імперії за останні п'ять років перевищив 13 млрд рублів, а основне джерело цих коштів - гроші російських платників податків.

Ці компанії, крім Донбасу заробляли на розмінуванні в Сербії, постачанні пожежної техніки та обладнання в Нікарагуа, Північну Корею, Абхазію і Південну Осетію, а також госконтрактах в Росії. Видання нагадує, що зовсім недавно 41‑а колона МНС РФ доставила "гуманітарну допомогу" мешканцям зруйнованих районів Донбасу.

"Те, що жертви війни отримали безкоштовно, принесло хороший прибуток приватним компаніям, пов'язаним з Олегом Белавенцевим - повноважним представником президента в Криму", - пише видання, яке в своєму розслідування пояснює, як держструктури вливають гроші у структури бізнесмена під час "гуманітарних місій".

Зазначимо, що в Україні побутує думка, що російські "гумконвої" доставляють на захоплений ЗС РФ схід країни не так допомогу цивільному населенню, як підкріплення своїм бойовикам. Головний аргумент тому - небажання росіян допустити українську сторону до прикордонного контролю автоколон.

Всі російські конвої потрапляли на територію України через захоплені ділянки кордону, а в офіційних зведеннях ВСУ і коментарях експертів не раз констатувалося, що бойовики активізуються саме після прибуття чергового "гумконвоя".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: