Росіяни зізналися, що бояться виїжджати на відпочинок за кордон - опитування

1 коментувати
Водночас 3% росіян вважають, що через паніку на закордонних курортах вийде вигідніше відпочити

Водночас 3% росіян вважають, що через паніку на закордонних курортах вийде вигідніше відпочити

Більшість росіян вважають за правильне відмовитися від відпочинку за кордоном через підвищену терористичну загрозу

Про це йдеться в результатах опитування Левада-центру,

Згідно з даними соціологів, 70% росіян вважають, що буде правильно відмовитися від закордонного відпочинку та не виїжджати з Росії через побоювання за власне життя після терактів у Єгипті, Сирії та Франції.

На думку 45% респондентів, краще тимчасово не виїжджати за кордон, бо там стало дуже небезпечно. Лише 7% вважають, що загроз за межами РФ стало не більше і не менше, ніж було раніше. На тлі цих відповідей 3% відзначають, що через паніку на закордонних курортах вийде вигідніше відпочити.

На думку ще 11% опитаних, відмовитися від поїздок за кордон слід не через загрозу безпеці, а через те, що закордонний відпочинок став занадто дорогим.

65% росіян також заявили, що не виїжджали за кордон протягом останніх 5 років.

Опитування було проведено 18-21 грудня 2015 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів країни. Дослідження проводилося на дому у респондентів методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Раніше в Ростуризмі також не рекомендували громадянам РФ відвідувати Туреччину через терористичну загрозу. 27 грудня в Раді Федерації порадили жителям Російської Федерації відмовитися від поїздок в країни Європи на новорічні свята у зв'язку з повідомленнями про можливі теракти.

Нагадаємо, в грудні Федеральна служба безпеки РФ попередила поліцію Таїланду про прибуття в країну 10 бойовиків Ісламської держави, які мають намір здійснити атаки, які "зачіпають російські інтереси".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: