Росіяни стали витрачати на їжу більше половини доходів вперше за вісім років - дослідження

0 коментувати
Росіяни стали витрачати на їжу більше половини доходів

Росіяни стали витрачати на їжу більше половини доходів

Згідно з даними моніторингу соціально-економічного стану та самопочуття населення, який підготував Інститут соціального аналізу та прогнозування РАНГіДС, вперше з 2008 року жителі РФ стали витрачати на продукти харчування понад 50% доходів

Як повідомляє Медуза, частка витрат на продукти, напої та тютюнові вироби склала 50,1 відсоток, таким чином перевищивши частку непродовольчих товарів.

У дослідженні наголошується, що економити стали не тільки малозабезпечені, але і середні верстви населення.

Крім того, частка росіян, яким доводиться економити на товарах і послугах, в березні 2016 року зросла до 89% (на 0,6 процентних пункту). Кількість представників середнього класу збільшилася до 79,3% (на 3,9 процентних пункту).

"Зараз намітилася тенденція зростання частки витрат населення на продукти харчування, цілком логічно відображаючи факт зниження реальних доходів ...і зростання бідності, - відомо, що чим бідніше домашнє господарство, тим більшу частину бюджету воно витрачає на продукти харчування", - йдеться в доповіді.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД), 22% росіян вважають, що в країні "все погано" або "все жахливо".У той же час, згідно з опитуванням, 73% респондентів оцінили становище в Росії позитивно.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: