Росія вирішила витратити півмільярда рублів на підготовку польоту на Місяць

4 коментувати
Росіяни займуться питаннями безпечного перебування і роботи космонавтів на навколомісячній орбіті та на поверхні Місяця

Росіяни займуться питаннями безпечного перебування і роботи космонавтів на навколомісячній орбіті та на поверхні Місяця

Держкорпорація Роскосмос вирішила витратити півмільярда рублів на підготовку польоту на Місяць, повідомляє Медуза

Зокрема, на порталі держзакупівель РФ розміщений тендер на проведення "дослідження проблемних питань реалізації пілотованих польотів на Місяць". Сума контракту становить 478 мільйонів 179 тисяч рублів.

Виконавцем обраний ФГУП "Центральний науково-дослідний інститут машинобудування" (ФГУП ЦНИИмаш). Термін виконання контракту - грудень 2018 року.

У рамках контракту передбачається "створення ключових елементів і технологій, у тому числі медико-біологічного спрямування, що забезпечують безпечне перебування і роботу космонавтів на навколомісячній орбіті та на поверхні Місяця".

Виконавцю необхідно розробити пропозиції з використання нових робототехнічних технологій при освоєнні Місяця автоматами-роботами з дистанційним управлінням або безпосередньою участю людини.

Раніше віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін заявив, що Росія не зможе наздогнати США у космічній сфері. За словами Рогозіна, РФ сьогодні в космічній галузі відстає від американців в дев'ять разів.

Пізніше, Рогозін вирішив пояснити свої слова про відставання РФ від США в космонавтиці і заявив, що він говорив тільки про продуктивності праці в галузі, а не про загальне відставання.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: