Росія відреагувала на рішення Гааги у справі Arctic Sunrise

0 коментувати
У РФ вважають, що арбітражний трибунал не має юрисдикції у справі Arctic Sunrise

У РФ вважають, що арбітражний трибунал не має юрисдикції у справі Arctic Sunrise

МЗС РФ зробив заяву з приводу рішення Арбітражного суду в Гаазі у справі Arctic Sunrise

Представник міністерства Марія Захарова заявила, що Російська Федерація не брала участі в даному розгляді і продовжує виходити з того, що сформований арбітражний трибунал "не має юрисдикції у цій справі".

МЗС РФ має намір вивчити судовий документ, однак "вже зараз робить висновок, що винесений вердикт не повною мірою враховує всі аспекти інциденту, а також правові норми і судову практику. що стосуються цієї справі".

"Викликає серйозну стурбованість той факт, що вердикт, по суті, заохочує аж ніяк не мирну протестну діяльність на морі, яка створює перешкоди для здійснення абсолютно правомірної діяльності у виключній економічній зоні та на континентальному шельфі, порушуючи тим самим їх законні права як приватних осіб, так і прибережних держав", - йдеться в заяві російського відомства.

Як повідомлялося, арбітражна палата, яка є органом ООН і розташована в Гаазі (Голландія) визнала Росію винною в порушенні конвенції ООН. Предметом розгляду суду стало захоплення російською владою голландського судна Arctic Sunrise, яке використовували екологи з організації GreenPeace.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: