Росія поширила продовольче ембарго на Україну та ще чотири країни

13 серпня 2015, 14:24
Список країн, проти яких Росія ввела контрсанкції, поповнився ще п'ятьма державами

Уряд РФ повідомив, що заборона на ввезення сільськогосподарської продукції, сировини і продовольчих товарів поширюється на Албанію, Чорногорію, Ісландію, Ліхтенштейн і Україну.

Відео дня

"Це рішення спрямоване на поширення спеціальних відповідних економічних заходів на окремі держави з урахуванням ступеня їх залученості в санкційний режим проти Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

При цьому Україна підпадає під особливі умови. Як уточнює РИА Новости, російський прем'єр Дмитро Медведєв заявив, що продуктове ембарго відносно України буде введено в тому випадку, якщо набере чинності економічна частина Угоди про асоціацію з ЄС.

Раніше Медведєв ініціював розширення списку країн, що підпадають під контрсанкції.

Нагадаємо, в Росії розробили порядок знищення санкційних продуктів. Відповідний закон був підписаний президентом РФ Володимиром Путіним. Згідно із затвердженими урядом Росії правилами знищення санкційних продуктів, шукати і ліквідувати заборонені товари Федеральна митна служба, Росспоживнагляд і Россільгоспнагляд будуть не лише на кордоні, але й по всій території країни - в магазинах і на складах.

Показати ще новини
Радіо NV
X