Росія оголосила про початок дії п'ятигодинних гуманітарних пауз у Східній Гуті

27 лютого 2018, 09:09
178
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Східній Гуті почали діяти гуманітарні паузи

У сирійській Східної Гуті почали діяти гуманітарні паузи для виходу мирного населення із зони бойових дій.

Про це заявив начальник російського центру з примирення ворогуючих сторін в Сирії генерал-майор Юрій Євтушенко, повідомляє Інтерфакс.

За словами російського генерала, гуманітарні паузи будуть діяти щодня з 09:00 до 14:00.

"На цей час сирійські урядові війська будуть припиняти завдання ударів по терористах", - сказав Євтушенко.

Він також зазначив, п'ятигодинна гуманітарна пауза буде діяти в районах населених пунктів Дума і Арбіль. Для пропуску мирних жителів за сприяння сирійського суспільства Червоного Півмісяця підготовлений гуманітарний коридор з виходом в районі населеного пункту Мухайям аль-вафель.

Євтушенко заявив, що для координації гуманітарної операції із виведення мирного населення зі Східної Гути розгорнуто пункт управління. У ньому працюють російські офіцери, військовослужбовці сирійської армії та представники адміністрації Дамаска.

Раніше глава Міноборони РФ Сергій Шойгу заявляв, що Росія вирішила зробити гуманітарну паузу в Східній Гуті під Дамаском.

Згідно з даними правозахисників, авіанальоти й артилерійські обстріли передмістя Дамаска Східної Гути з боку режиму Асада тривають з 18 лютого. Внаслідок чого загинули щонайменше 519 осіб. За даними правозахисників, в авіанальотах бере участь російська бойова авіація.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект