Росія допомогла лідеру сербських сепаратистів в Боснії створити воєнізований загін

13 січня 2018, 18:19
542
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Zurnal

Загін Сербська честь

Лідер сербських сепаратистів в Боснії Мілорад Додік отримав від Росії допомогу в створенні воєнізованого підрозділу. Загін профінансував Російсько-сербський гуманітарний центр.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на Міністерство безпеки Боснії. Таким чином у відомстві підтвердили повідомлення видання Zurnal про те, що в Боснії створено загін Сербська честь для боротьби з противниками Додіка.

Один з лідерів загону, колишній сербський десантник Боян Стойкович пройшов підготовку в Москві. У загін вербують людей з сербського злочинного світу. Їх планують використовувати, якщо "опозиція буде намагатися перешкоджати функціонуванню влади" Сербії.

Міністр безпеки Боснії Драган Мектіч в коментарі виданню Klix.ba підтвердив, що спецслужби країни вже деякий час знають про діяльність загону.

"Нам вдалося зібрати велику кількість даних про нього", - сказав Мектіч. Він уточнив, що не може надати більш детальну інформацію, оскільки його відомство готує на цю тему доповідь в прокуратуру.

Раніше Додік оголосив, що боснійським сербам слід вийти зі складу Боснії і створити єдину державу з Сербією та сербськими територіями в Косовому.

ЗМІ опублікували фото російських Грушники, які намагалися організувати державний переворот в Чорногорії
Братство і рабство. Як Росія мститься Чорногорії