Роботодавець, який відмовився викликати швидку для українки з інсультом в Польщі, зобов'язався оплатити лікування

15 лютого 2018, 11:38
483
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Питання про надання допомоги українці вирішили дипломати

Українці, яка працювала в Польщі і потрапила в лікарню з інсультом, роботодавець повністю оплатить лікування і реабілітацію.

Як повідомили в Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України, українські та польські дипломати провели зустріч з приводу інциденту.

В результаті переговорів представники місцевої влади висловили повну готовність оплатити українці лікування в лікарні Познані. Також роботодавець жінки підписав письмове зобов'язання оплачувати лікування і реабілітацію на території Польщі.

Розмір щомісячних виплат, які він зобов'язується оплачувати постраждалій визначить суд.

Раніше повідомлялося, що в Польщі в місті Сьрода-Велькопольска Великопольського воєводства роботодавець відмовився викликати швидку допомогу для працівниці з України, у якій стався крововилив у мозок, натомість вивіз її на вулицю і викликав поліцію.

Українка нелегально працювала і жила на території підприємства. Коли у неї стався інсульт в неробочий час, роботодавець відвіз її в сусіднє місто, залишив на лавці і викликав поліцію до нібито нетверезої особи. Таким чином він хотів уникнути відповідальності перед законом, оскільки жінка працювала нелегально.

Наразі постраждала перебуває в лікарні в Познані, її стан оцінюється як важкий, вона потребує лікування і реабілітації.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект