Низка штатів подала до суду на адміністрацію Трампа через розділення сімей мігрантів

26 червня 2018, 23:22
316
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Проти адміністрації президента США Дональда Трампа подали колективний позов 17 штатів і округ Колумбія через "жорстоку і протизаконну" політику примусового розділення сімей мігрантів.

Як передає Reuters, скарга була подана до окружного суду в Сіетлі.

У позові зазначено, що політика розділення сімей мігрантів, що прибувають з Мексики, є "жорстокою і протизаконною", а указ Трампа від 20 червня про нерозлучення сімей нелегалів - "ілюзорним".

Позивачі також зазначили, що політика Білого дому є частково неконституційною, тому що вона "мотивована ворожістю і бажанням завдати шкоди" мігрантам, які прибувають з Латинської Америки.

Сімейна справа. Скандал навколо розлучення мігрантів з дітьми розділив США

Нагадаємо, що 20 червня президент США Дональд Трамп підписав указ, який дозволить не розлучати родини нелегальних мігрантів на південному кордоні.

З 19 квітня по 31 травня через політику "нульової толерантності", оголошеної генеральним прокурором США Джеффом Сешнсом, на кордоні Мексики з США 1995 дітей були розлучені з батьками.

Згідно з цим принципом, всім, хто перетинає кордон США нелегально, будуть пред'явлені звинувачення, вони будуть заарештовані. При цьому неповнолітніх мігрантів відправляють у спеціальні центри. Немовлят і дітей 2-3 років відправляють в особливі притулки.

В ООН вважають подібну практику "безсоромною" і закликали Вашингтон припинити розділяти сім'ї нелегалів.