Рішення Трампа щодо Єрусалима розділило американців - опитування

23 грудня 2017, 13:27
58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У деяких питаннях думки американців щодо рішення Трампа розділилися практично порівну

44% американців підтримали рішення президента США Дональда Трампа про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю, ще 45% - не схвалили дію американського лідера

Такими є результати опитування, проведеного CNN.

Водночас 49% опитаних вважають, що посольство США з Тель-Авіва до Єрусалима переносити не потрібно, у 36% респондентів протилежна думка.

З усіх опитаних американців 24% дотримуються думки, що США немають ставати на чийсь бік у близькосхідному конфлікті. 2% думають навпаки, схиляючись до того, щоб стати на бік Ізраїлю.

При цьому 56% американців сумніваються в тому, що Ізраїль і арабські країни зможуть врегулювати свої розбіжності та жити у мирі. 39% респондентів сподіваються, що це може статися.

Опитування проводилося з 14 по 17 грудня. Було опитано 1001 американця віком від 18 років.

Нагадаємо, що 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю та розпорядився перенести американське посольство.

У відповідь країни Організації Ісламського співробітництва заявили про визнання Палестинської держави зі столицею в Східному Єрусалимі.

Статус Єрусалима є одним з найгостріших питань в арабо-ізраїльських відносинах. Палестинська влада має намір зробити Східний Єрусалим столицею своєї майбутньої держави.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект