Річниця 9/11. Трамп продовжив режим НС у США

12 вересня 2017, 04:48
290
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Президент виступив перед американцями через річницю терактів 11 вересня 2001 года

Президент США Дональд Трамп продовжив на рік режим надзвичайної ситуації в країні, який був введений після терактів 11 вересня 2001 года

Згідно із заявою, яку опубліковано на сайті Білого дому, рішення продовжити режим НС пов'язано з тим, що "Збройні сили США продовжують виконувати важливі завдання в Сполучених Штатах і в усьому світі в подоланні триваючої загрози тероризму".

"Загроза тероризму, яка призвела до оголошення надзвичайної ситуації на національному рівні 14 вересня 2001 року, триває", - заявив Дональд Трамп.


За офіційною версією організатором серії терактів в Нью-Йорку 11 вересня стала терористична організація Аль-Каїда. 19 терористів захопили чотири літаки й спрямували їх на нью-йоркські вежі-близнюки та Пентагон. Пасажири четвертого літака вступили в протистояння з бойовиками, через що літак розбився над Пенсільванією. Мінімум 2977 осіб загинули.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше