Reuters повідомив про авіаудар по головній лікарні Алеппо

28 вересня 2016, 12:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Reuters повідомив про авіаудар по головній лікарні Алеппо - фото

Ілюстративне фото

Reuters повідомив про авіаудар урядової авіації по головній лікарні сирійського міста Алеппо

За словами очевидців, авіаудари були нанесені у ніч на 28 вересня, частина бомб потрапила у відділення інтенсивної терапії і поранила пацієнтів, пише РБК.

Джерела Reuters у сирійських збройних силах повідомили, що ВПС завдали концентровані удари в Алеппо і прилеглим територіям. Удари були нанесені по місту Хан Туман на південь від Алеппо, який утримують повстанці. Під час удару були знищені броньовані транспортні засоби, уточнює агентство.

Раніше міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр після авіаудару урядових сил по гуманітарній колоні ООН поблизу Алеппо, закликав ввести в Сирії безпольотну зону.

За його словами, після авіаудару по гуманітарній колоні, конфлікт в Сирії "досяг нового дна".

За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, що базується в Лондоні, з моменту завершення перемир'я в результаті авіаударів по Алеппо, завданих сирійської авіацією за підтримки РФ, загинули 173 людини, з них 26 дітей.

Сирійська опозиція заявила, що після бомбардувань російської та урядової авіацією процес переговорів, які ведуться під егідою ООН за участю США і Росії, став безглуздим.

У свою чергу, США, Велика Британія і Франція виступили за скликання екстреного засідання Ради безпеки у зв'язку з ситуацією в Сирії після кривавих атак урядової авіації.

Під час засідання західні країни засудили Росію через відсутність з її боку кроків щодо врегулювання конфлікту в цій країні, а постпред США при ООН Саманта Пауер звинуватила Москву у варварстві, яке вона демонструє своїми діями в Сирії.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал