Рестораторка пояснила, чому попросила прес-секретарку Трампа покинути приміщення

24 червня 2018, 15:37
1600
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото / virginia.org

Прес-секретарка Білого дому - небажаний гість у ресторані Лексингтона Red Hen

Рестораторка Стефані Вілкінсон пояснила, чому вона попросила прес-секретарку Білого дому Сару Хакабі Сандерс покинути приміщення Red Hen у Лексингтоні, штат Вірджинія.

Про це повідомляє LATimes.

На думку Стефані Вілкінсон, Сандерс працює на "нелюдську і неетичну" адміністрацію, а сама прес-секретарка публічно захищала "жорстокі" рішення президента.

Після того як вона дізналася, що Сандерс із сім'єю прийшла в Red Hen, власниця приїхала туди і запитала у працівників, якого вчинку вони від неї чекають і чи підтримують її намір вигнати прес-секретарку з їхнього закладу.

Кілька співробітників Red Hen - гомосексуали. Вони знали, що Сандерс захищала намір Дональда Трампа заборонити трансгендерам служити в армії.

Вілкінсон розповіла, що вважає важливим, що сім'ю Сандерс вже обслужили і не відмовили їй у відвідуванні ресторану, щойно побачили.

"Я пояснила, що в ресторані дотримуються певних норм, які, як мені здається, слід відстоювати: це чесність, співчуття і співпраця", - розповіла Вілкінсон. Після цього вона попросила Сандерс піти.

Прес-секретарка погодилася піти і збиралася оплатити замовлення, але Вілкінсон відмовилася брати гроші, сказавши, що її вечеря - за рахунок закладу.

У США міністру не дали пообідати в мексиканському ресторані через політику щодо мігрантів

Нагадаємо, в суботу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс зізналася, що її відмовилися обслуговувати в одному з ресторанів Лексінгтона і попросили залишити заклад.