Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Репортери без кордонів назвали найнебезпечніші країни для ЗМІ

19 грудня 2017, 08:17
62
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Репортери без кордонів з 2012 року називають Сирію найнебезпечнішою для працівників ЗМІ країною світу

Фото: pixabay.com

За даними міжнародної правозахисної організації Репортери без кордонів, у 2017 році найнебезпечнішими державами для журналістів були визнані Сирія, Мексика, Афганістан, Ірак та Філіппіни

Репортери без кордонів з 2012 року називають Сирію найнебезпечнішою для працівників ЗМІ країною світу, повідомляє DW.

Загалом за період від 1 січня до 1 грудня 2017 року у зв'язку зі своєю журналістською діяльністю загинули щонайменше 65 працівників ЗМІ.

Серед загиблих 55 чоловіків і десять жінок. Майже половина з цих журналістів загинули в країнах, де немає збройних конфліктів.

Україна у звіті Репортерів без кордонів згадується в контексті викрадень двох працівників ЗМІ на окупованих територіях Донбасу. Йдеться про Станіслава Асєєва та блогера Едуарда Неделяєва. За даними організації, Неделяєва "суд" самопроголошеної "ЛНР" влітку засудив до 14 років ув'язнення за проукраїнську позицію.

Бойовики на Донбасі "розглядають небагатьох критично налаштованих журналістів, які ще не втекли, як шпигунів", констатують Репортери без кордонів.

За даними організації, на початку збройного конфлікту у 2014 році на Донбасі було викрадено понад 30 журналістів. Той факт, що цьогоріч там викрадено двох працівників ЗМІ, у звіті пояснюється зниженням інтенсивності бойових дій, зміцненням лінії фронту та тим фактом, що нині на непідконтрольних Києву територіях Донбасу майже не залишилось критично налаштованих журналістів.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 13:24

article_img
Парламент Косова проголосував за створення регулярної армії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися