Рейтинг президента Росії Путіна досяг "докримського" рівня

3 коментувати
Вже менш енергійний, вольовий і рішучий

Вже менш енергійний, вольовий і рішучий

Рейтинг президента РФ Володимира Путіна знизився до "докримського" рівня, але при цьому залишається досить високим

Зокрема, згідно з даними Левада-Центру, кількість росіян, які висловлюють симпатію і довіру президенту Росії Володимиру Путіну, знизилася на 7% і 10% відповідно, пише Дощ.

На 10% стало менше тих, хто називає його "енергійною, рішучою, вольовою" людиною.

Респондентам ставили запитання "Якими словами ви могли б позначити своє ставлення до Володимира Путіна?". У березні цього року "симпатією" своє ставлення назвали 30% опитаних, проти 37% роком раніше. Крім того, за останній рік зменшилася кількість росіян, які довіряють президенту. "Повністю довіряють" президенту 21% росіян, "скоріше довіряють" - 52%, "скоріше не довіряють" - 14%.

Відповідні цифри минулого року - 26%, 57%, 14%. Таким чином, кількість тих, хто довіряє в сумі знизилася на 10%. "Нічого поганого" про президента не можуть сказати 30%. Кількість людей, які ставляться до президента Путіна з "захопленням" знизилася з 10% до 8%.

Проте кількість людей з "нейтральним або байдужим" ставленням до Путіна збільшилася з 10% до 15%. "Настороженим і вичікувальним" назвали своє ставлення 8% опитаних, роком раніше так висловлювалися 5% росіян. Важливо, що у березні 2015 року соціологи відзначали вищий показник симпатій і довіри.

Соціологи відзначають, що цифри підтримки російського президента повертаються до тих, які були до анексії Криму, але при цьому, рейтинг довіри до нього залишається досить високим.

"Сплеск позитивного ставлення після Криму проходить, але це все одно більше, ніж в кінці 2013 року", - резюмували в Левада-Центрі.

Згідно з результатами січневого опитування, проведеного Левада-центром, діяльністю Володимира Путіна на посаді президента Росії були задоволені 82% громадян, 18% висловили протилежну точку зору.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: