Разом із Тіллерсоном у відставку йдуть високопосадовці Держдепу

15 березня 2018, 02:39
526
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Разом з Тіллерсоном Держдеп США залишать двоє його високопоставлених помічників і один заступник

Відставка державного секретаря США Рекса Тіллерсона спричинить  звільнення високопоставлених осіб в апараті Державного департаменту США, повідомляє Politico з посиланням на офіційні джерела в адміністрації.

"Двоє високопоставлених помічників Рекса Тіллерсона разом з ним покинуть Державний департамент до кінця місяця", - наголошується в публікації.

Як пише видання, йдеться про керівника апарату держсекретаря Маргарет Петерлін, а також її заступника Крістін Цікконе, які відповідали за реорганізацію Державного департаменту США. Вони подали у відставку у вівторок, і держсекретар "з жалем" прийняв її, подякувавши колегам за службу.

Обидві помічниці держсекретаря офіційно завершать виконання своїх обов'язків 31 березня, щоб до цього періоду допомогти Рексу Тіллерсону з передачею повноважень, йдеться в публікації.

Раніше повідомлялося також про звільнення заступника держсекретаря США з питань публічної дипломатії та зв'язків із громадськістю Стіва Голдстайна.

Нагадаємо, про своє рішення відправити Рекса Тіллерсона у відставку Трамп оголосив 13 березня. Новим держсекретарем президент призначив директора ЦРУ Майка Помпео. Трамп заявив, що відставка Рекса Тіллерсона з посади держсекретаря пов'язана з наявними розбіжностями щодо низки зовнішньополітичних питань.

Тіллерсон обіймав посаду держсекретаря з лютого 2017 року, а перед цим був виконавчим директором ExxonMobil.