Путін збирається вести війну проти України роками — розвідка США

9 березня, 17:07
Володимир Путін (Фото:Sputnik/Mikhail Metzel/Pool via REUTER)

Володимир Путін (Фото:Sputnik/Mikhail Metzel/Pool via REUTER)

В американській розвідці схиляються до думки, що російський диктатор Володимир Путін готується до тривалої війни проти України.

Про це заявив директор Національної розвідки США Авріл Хейнс під час щорічного звіту у Конгресі, повідомляє CNN.

На думку Хейнса, війна в Україні стала виснажливою, і в ній жодна зі сторін не має остаточної переваги. І тепер Путін, найімовірніше, хоче продовжувати її роками.

Відео дня

«Ми прогнозуємо, що цього року російські військові не відновляться настільки, щоб здобути значні територіальні досягнення, але Путін, швидше за все, розраховує, що час працює на його користь, і продовження війни, у тому числі з можливими паузами у бойових діях, може бути його найкращим шляхом до остаточного забезпечення стратегічних інтересів Росії в Україні, навіть якщо на це знадобляться роки», — заявив він.

Також директор розвідки зазначила, що Росія, найімовірніше, не зможе підтримувати навіть той скромний рівень наступальних операцій в Україні, який є зараз, без додаткової обов'язкової мобілізації та сторонніх джерел постачання боєприпасів.

Водночас Хейнс попередила, що потенційному весняному наступу України може завадити скорочення людських резервів та техніки через необхідність захищатись від нинішніх російських атак.

Показати ще новини
Радіо NV
X