Путін не надсилає воювати репресивні органи, побоюючись загрози всередині Росії — колишній російський економіст

24 листопада, 14:02
На думку колишнього російського економіста Максима Миронова, Володимир Путін боїться загрози всередині Росії. (Фото:Sputnik/Mikhail Metzel/Pool via REUTERS)

На думку колишнього російського економіста Максима Миронова, Володимир Путін боїться загрози всередині Росії. (Фото:Sputnik/Mikhail Metzel/Pool via REUTERS)

Колишній російський економіст Максим Миронов, який зараз викладає в Мадридській бізнес-школі, в інтерв'ю НВ розповів, що російський диктатор Володимир Путін не надсилає воювати репресивні органи РФ, оскільки побоюється загрози всередині Росії.

В інтерв'ю НВ Миронов підтвердив, що в Росії існував контракт про обмін свободи на стабільність.

«Це зумовлено ще й тим, що свого часу, у 90-ті, демократія прийшла до Росії на тлі страшної економічної кризи, тому свободу на стабільність обмінювали охоче. Але зараз стабільність руйнується, забирають і стабільність, і впевненість у завтрашньому дні», - зазначив економіст.

Відео дня

За його словами, наслідки цього незрозумілі, оскільки населення дуже залякане, а машина репресій все ще потужна та ефективна.

«Путін війну програє, але при тому він не посилає воювати Нацгвардію та свої репресивні органи. Він їх береже. Чудово розуміючи, що загроза йому особисто, вона не йде з боку України, вона всередині Росії», — сказав Миронов.

При цьому, за його словами, будівля підтримки Путіна «ламається в неправильний бік».

«Виходять матері та дружини і кажуть, що їхнім чоловікам потрібне хороше екіпірування та підготовка. Тобто чому їхні чоловіки їдуть вбивати в Україну українців, які жодним чином на них не нападали, цим питанням вони не задаються. Тому той же Пригожин може прийти і сказати, що ось я сильна рука, і його приймуть», — пояснив економіст.

16 листопада екскомандувач армією США в Європі генерал Бен Ходжес в інтерв'ю НВ припустив, що, хто б не прийшов у Росії до влади після диктатора Володимира Путіна, він буде набагато гіршим.

Згідно зі звітом Інституту вивчення війни за 12 листопада, виведення російських військ з Херсона розпалює ідеологічний розкол між військовими діячами та російським диктатором Володимиром Путіним, підриваючи довіру до нього.

За словами блогера та журналіста Дениса Казанського, в Росії фактично зникла держава, оскільки там з'являються такі олігархи як Євгеній Пригожин, які створюють приватні армії, для яких не писаний жоден закон.

Видання Медуза повідомило, що Пригожин думає про створення якогось «консервативного руху», який надалі може перетворитися на політичну партію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X