Путін прокоментував зрив запуску ракети з нового російського космодрому "Восточний"

27 квітня 2016, 17:31
Президент РФ Володимир Путін після зриву запуску ракети-носія Союз-2.1а з нового космодрому "Восточний" заявив про необхідність боротьби з нехлюйством у космічній галузі

Згідно з Путіним, зрив пуску ракети з космодрому "Восточний" пов'язаний не зі станом космодрому, а з самим ракетним комплексом, передає урядова агенція ТАСС. Також Путін звернув увагу на "велику кількість збоїв", які мають місце в російській ракетної галузі.

Відео дня

"Те, що ми стикаємося з великою кількістю збоїв - це погано і повинна бути своєчасна реакція...Якщо це (збої – Ред.) пов'язано з нехлюйством, з недостатнім контролем над важливими процесами, я хочу зрозуміти, подивитися, як йде розбір польотів в таких випадках", - заявив Путін, підкресливши необхідність "робити висновки".

Зазначимо, що перший пуск з нового космодрому "Восточний" повинен був відбутися 27 квітня у 05:01. Днем раніше ракету-носій Союз-2.1а освятив єпископ Благовіщенський і Тинденський Лукіан.

Однак, 27 квітня пуск був перенесений на добу. Джерела уточнили, що команда на запуск була перервана на останній хвилині перед стартом і це сталося з технічних причин.

При цьому, під час будівництва космодрому робочі неодноразово оголошували голодування через невиплати зарплати.

Показати ще новини
Радіо NV
X