Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Путін обіцяє не йти на наступні вибори

25 травня, 19:36
297
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Путін каже, що не має наміру займати пост президента РФ більше двох термінів поспіль. А зараз у нього другий термін поспіль

Президент Росії Володимир Путін заявив, що має намір і в майбутньому дотримуватися Конституції, відповідаючи на питання, чи дійсно він піде зі своєї посади після закінчення нинішнього президентського терміну.

"Я завжди строго дотримувався і дотримуюся Конституції РФ. У Конституції чітко прописано - не більше двох термінів поспіль. Ось зараз у мене другий термін поспіль - не більше двох термінів поспіль", - цитує виступ Путіна перед журналістами 25 травня Інтерфакс-Україна.

За його словами, він вже двічі був до цього президентом. "А потім покинув посаду президента тому, що Конституція не дозволяла обиратися втретє. Ось і все. Я маю намір дотримуватися цього правила і в майбутньому", - сказав він.

Нагадаємо, 7 травня Путін офіційно вчетверте склав присягу президента РФ.

Володимир Віссаріонович

За даними російського Центрвиборчкому, 18 березня Володимир Путін був переобраний на четвертий президентський термін при рекордних для Росії 56,2 млн голосів "за" при явці понад 67,5%.