Путін про підозрюваних в отруєнні Скрипалів: Вони цивільні

12 вересня 2018, 10:07
4028
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Путін заявив, що підозрювані в отруєнні Скрипалів є цивільними

Президент Росії Володимир Путін заявив, що російським спецслужбам відомо місцезнаходження Олександра Петрова і Руслана Боширова, яких британські правоохоронці звинуватили в отруєнні колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

За словами Путіна, Петров і Боширов є цивільними та не мають стосунку до спецслужб РФ.

"Ми знаємо, хто це, ми їх знайшли. Сподіваюся, вони скоро з'являться і самі все розкажуть, це цивільні особи. Нічого там кримінального немає", - сказав він.

Путін також запропонував Петрову і Боширову прийти ЗМІ і розповісти про себе. Він сподівається, що ці люди "самі з'являться і про себе розкажуть, це буде краще для всіх".

Нагадаємо, 5 вересня поліція Великої Британії назвала імена громадян Росії, підозрюваних в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів.

За даними британських правоохоронців, ними є громадяни РФ Олександр Петров і Руслан Боширов.

Також були опубліковані фотографії підозрюваних росіян.

Британський прем'єр Тереза Мей заявила, що підозрювані в отруєнні росіяни працювали на російську військову розвідку.

[Gallery]

Опубліковані фото росіян, підозрюваних у замаху на Скрипалів у Солсбері

[/Gallery]

Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок (радянського виробництва) в березні 2018 року. За даними Лондона, за отруєнням Скрипалів стояла Росія. Екс-агента і його дочку вже виписали з лікарні після проведення успішного лікування.

В кінці липня подібний інцидент стався в Еймсбері, в 15 км від Солсбері, де зі свого будинку були госпіталізовані 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджесс. Пізніше стало відомо, що жінка померла в лікарні. Чоловік же отямився після "невеликого, але вагомого поліпшення".

За даними експертів, пара також зазнала впливу речовини Новачок.

У поліції заявили, що робочою лінією, що сталося вважається нецілеспрямований замах. Швидше за все, пара британців постраждала від залишків речовини Новачок, яким були отруєні колишній офіцер ГРУ і його дочка.