«Потрібно сподіватися на дії ЗСУ». У Путіна є різні хвороби, але він не помре від них упродовж року — російський опозиціонер Ілля Пономарьов

16 травня, 09:12
Ексклюзив НВ
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Російський диктатор Володимир Путін (Фото:REUTERS/Maxim Shemetov)

Російський диктатор Володимир Путін (Фото:REUTERS/Maxim Shemetov)

В українській розвідці заявили, що російський диктатор Володимир Путін серйозно хворий на рак. Подібна інформація надходить з різних джерел, але, на думку російського опозиціонера Іллі Пономарьова, не варто розраховувати, що він помре упродовж року.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

«Це треба спитати в [імовірної коханки Путіна] Аліни Кабаєвої, вона повинна це знати (сміється — ред.). Якщо серйозно говорити, є дуже багато різних ознак, що Путін насправді хворий на рак, але це ще нічого не означає. Ми ж розуміємо, що людина може хворіти тривалий час. Це, мабуть, не смертельна хвороба. Я б не мав надію, що він помре, загине і зникне протягом року. Нам потрібно сподіватися на дії української армії, а не на те, що він зникне», — розповів Пономарьов в ефірі Радіо НВ.

Відео дня

У Кремлі, за словами російського політика, вже тривалий час ходять багато різних чуток про те, що диктатор хворий:

«Я пам’ятаю ті чутки, які були 10 років тому. У нього було багато чого. Він не молода людина і не молодшає. Звичайно, у нього є різні хвороби. Нам треба цікавитися, чи одна чи інша хвороба впливає на нього так, щоб він втратив свою спроможність, але зараз ми бачимо, що поки цього не відбувається. Він залишається президентом РФ, на жаль».

Наприкінці квітня британський таблоїд The Sun опублікував статтю про те, що російський диктатор Володимир Путін хворий на рак і найближчим часом на нього чекає операція.

Згодом і New Lines Magazine отримав запис близького до Кремля олігарха, який каже, що Путін «хворий на рак крові».

Редактор: Юлія Козіна

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X