Проти росіянина, який пожартував над росгвардійцем, завели кримінальну справу

12 травня 2018, 14:10
717
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

СК вважає, що чоловік застосував до росгвардійця насильство

rosgvard.ru

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти росіянина, який жартома обхопив руками співробітника Росгвардії і проніс його по вестибюлю станції метро Сухаревська в Москві. Про це повідомляє російське видання Сноб.

У постанові СК Росії зазначено, що 27-річний громадянин Російської Федерації "маючи умисел на застосування насильства" бажав перешкодити військовослужбовцю Росгвардії виконувати свої обов'язки.

За фактом "злочину" Слідчий комітет РФ ухвалив порушити кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 318 КК РФ (застосування насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я, або загроза застосування насильства стосовно представника влади або його близьких у зв'язку з виконанням ним своїх посадових обов'язків).

Санкції статті передбачають штраф у розмірі до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до вісімнадцяти місяців, або примусовими роботами на строк до 5 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 5 років.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект