Прокремлівський інститут, озброївшись "індексом агресивності", вирішив вирахувати найбільш антиросійські ЗМІ у світі

0 коментувати
Прокремлівські експерти розробили так званий
Фото: Jon S/Flickr

Прокремлівські експерти розробили так званий "індекс агресивності"

Російський інститут стратегічних досліджень (РІСД) озброївшись "індексом агресивності", вирішив вирахувати найбільш антиросійські ЗМІ у світі

Так, інститут, заснований президентом РФ представив доповідь "Закордонні ЗМІ в 2015 році - антиросійський вектор", в якому провідні засоби масової інформації Великої Британії, США, Німеччині і Франції включені в список видань, найбільш агресивно налаштованих по відношенню до Росії, повідомляє кореспондент Медузи.

Зокрема, автори доповіді розробили так званий "індекс агресивності", розрахований шляхом поділу числа негативних публікацій про Росію на число нейтральних матеріалів. Серед ЗМІ з найбільш високим "індексом агресивності" виявилися німецька Frankfurter Allgemeine Zeitung, американські The New York Times і The Wall Street Journal, британські The Guardian, The Financial Times і Бі-бі-сі, французька Le Monde і Le Figaro.

У той же час, автори доповіді ввважають, що найбільш антиросійськими засобами масової інформації є видання Чехії, далі йдуть ЗМІ Польщі, Німеччини, України і США.

Відзначимо, що подібне дослідження з'явилося на тлі агресивної пропагандистської політики Кремля, спрямованої як проти України, таки проти Заходу в цілому.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: