Привіт Поклонській: Мер Єкатеринбурга назвав підпал фанатиком кінотеатру через фільм Матильда терактом

4 вересня 2017, 16:44
1086
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Привіт Поклонській: Мер Єкатеринбурга назвав підпал фанатиком кінотеатру через фільм Матильда терактом  - фото

Скріншот

Кінотеатр загорівся після того, як православний радикал в'їхав в нього на УАЗі

Мер російського міста Єкатеринбург Євген Ройзман заявив, що вважає підпал православним екстремістом Денисом Мурашовим кінотеатру через показ фільму Матильда терористичним актом

Про це він написав у себе в Twitter.

При цьому непряму провину за подію він поклав на скандально відомого колишнього фейкового прокурора Криму Наталію Поклонську, яка неодноразово закликала своїх православних послідовників до радикальних дій щодо режисера фільму і інших учасників зйомок, а також кінотеатрів, які демонструватимуть Матильду.

Після цього на адресу творців стрічки, яка розповідає про любовний зв'язок російського імператора Миколи II з балериною, посипався шквал погроз.

Крім того, 31 серпня, в день народження Матильди Кшесинської приміщення кіностудії режисера фільму Олексія Учителя в Санкт-Петербурзі невідомі закидали коктейлями Молотова.

"Схоже, що підпал ККТ Космос в Єкб все-таки через Матильду. Донагнітались. Зайнялося полум'я. Вважаю терактом. Привіт Поклонській", - прокоментував Ройзман підпал кінотеатру.Нагадаємо, як повідомлялося, в Єкатеринбурзі православний фанатик врізався в кінотеатр, після чого підпалив машину в знак протесту проти фільму Матильда.

Пізніше в Мережі з'явилося відео допиту зловмисника.

НВ


Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською