Принц Чарльз з дружиною відвідав місце отруєння Скрипалів

22 червня 2018, 16:49
365
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Чарльз і Камілла в Солсбері

Британський принц Чарльз та його дружина Камілла в п'ятницю, 22 червня, відвідали місто Солсбері, де був отруєний екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, повідомляє Reuters.

Візит Чарьза та Камілли покликаний надати підтримку жителям міста і відновленню Солсбері. Імідж і економіка міста суттєво постраждали після інциденту зі Скрипалями, проти яких у березні було застосовано нервово-паралітичну речовину класу Новачок.

На Ринковій площі Солсбері Принца Уельського та герцогиню Корнуолльску вітали кілька тисяч людей. Потім подружжя поспілкувалося з місцевими жителями і підприємцями, бізнесу яких було завдано шкоди через резонансний злочин, скоєний у Солсбері.

Як пише британська преса, принц із дружиною відвідали туристичні крамнички в безпосередній близькості від того місця, де були знайдені на лавці в несвідомому стані Сергій і Юлія Скрипалі (саму лаву раніше прибрали правоохоронці в рамках розслідування отруєння і ліквідації наслідків можливого забруднення міста).

Крім того, Чарльз і Камілла провели закриту приватну зустріч із сержантом Ніком Бейлі, який був госпіталізований після того, як одним з перших відвідав будинок Скрипалів.

Після інциденту з їхнім отруєнням потік туристів у Солсбері, відомий своєю середньовічною архітектурою, знизився на 15%. Ще на 80% зменшилася кількість клієнтів компаній і закладів, прилеглих до місця, де Сергій і Юлія Скрипаль були знайдені місцевими жителями.

Обох нині виписали з лікарні.

Велика Британія разом з міжнародним співтовариством звинуватили у вчиненні цього отруєння Росію, що спричинило за собою великий дипломатичний скандал і відкликання десятків послів західних країн з РФ. Москва заперечує всі звинувачення.