«Зверніть увагу на Землю». Принц Вільям розкритикував плани мільярдерів щодо освоєння космосу

15 жовтня 2021, 03:13

Онук королеви Великої Британії, принц Вільям розкритикував гонку в космосі та плани багатьох людей щодо активного освоєння космосу.

Про це повідомляє Daily Mail.

Свої заяви принц Вільям зробив після того, як компанія Джеффа Безоса Blue Origin відправила в космос актора Вільяма Шетнера, а глава SpaceX Ілон Маск зазначив, що хоче збирати автомобілі Tesla на Марсі.

Відео дня

Онук королеви Єлизавети II зазначив, що мільярдерам варто було б звернути більше уваги на Землю, де існує багато проблем.

«Нам потрібні найбільші розуми всього світу, зосереджені на спробах відновити цю планету, а не на пошуках наступного місця, де можна було б жити. Якщо ми не будемо обережні, ми віднімемо у наших дітей майбутнє тим, що робимо зараз. Я думаю, що це нечесно», - заявив принц Вільям.

Він підкреслив, що майбутні покоління можуть зіткнутися з багатьма проблемами на Землі, які необхідно вирішувати вже зараз.

«Ми спостерігаємо зростання побоювань, пов'язаних зі зміною клімату. Молоді люди зараз ростуть там, де їх майбутнє знаходиться під загрозою. Це дуже нервує та викликає занепокоєння», - заявив принц Вільям.

13 жовтня 90-річний голлівудський актор Вільям Шатнер став найстарішою людиною в світі, яка побувала в космосі. Він злетів на борту суборбітальної капсули Blue Origin.

Чоловік, який зіграв капітана Кірка в фільмах і серіалах Зоряний шлях, вилетів із пустелі Техасу разом із трьома іншими людьми.

На початку жовтня засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск заявив, що хотів би не тільки колонізувати Марс, але й почати там збирати автомобілі.

Слухайте подкаст на цю тему
Показати ще новини
Радіо NV
X