При обшуку у полковника МВС Росії знайшли $120 млн у мішку

10 вересня 2016, 14:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
При обшуку у полковника МВС Росії знайшли $120 млн у мішку - фото

В ході обшуку в квартирі полковника МВС РФ були знайдені понад $120 млн. Частину грошей зберігалася в мішку

Поліцейські в ході обшуку у в. о. начальника управління ГУЭБиПК МВС Росії Дмитра Захарченка виявили близько $120 млн і 2 млн євро

Захарченко звинувачують в отриманні хабара. 10 вересня в Пресненському суді Москви вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Його підозрюють у низці корупційних злочинів, повідомляє Інтерфакс з посиланням на слідчого.

Обшук проходив напередодні, проте офіційне підтвердження цієї інформації з'явилося в суботу, 10 вересня.

Чиновника затримали під час отримання хабара 9 вересня, а слідчі дії проводилися з 8 вересня. При обшуку Захарченко намагався вивезти гроші і перешкоджав слідству.

Самі обшуки проходили в робочому кабінеті і квартирі у полковника. Вдома у чиновника виявили гроші, які зберігалися в мішку, повідомляє ТАСС .

Підставою для порушення справи проти нього стали оперативні матеріали та заява потерпілої сторони.

Захарченку інкримінують три статті: отримання хабара, перевищення посадових повноважень та перешкоджання здійсненню правосуддя (ст. 290, 285, 294 Кримінального кодексу Росії).

Полковник Захарченко займає посаду керівника одного з управлінь в Головному управлінні економічної безпеки та протидії корупції МВС РФ, а саме – управління з розслідування і протидії у сфері паливно-енергетичного комплексу.

Нагадаємо, під час обшуку і судді Дніпровського районного суду в Києві Миколи Чауса слідчі виявили гроші, заховані в банку.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал