Новим президентом Бразилії став Мішел Темер

1 вересня 2016, 00:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Новим президентом Бразилії став Мішел Темер - фото

Темер може правити країною до закінчення терміну правління Руссеф - до 1 січня 2019 року

Колишній прем'єр-міністр Бразилії Мішел Темер склав присягу як новий президент країни після імпічменту тепер вже колишньої глави держави Ділми Руссеф. Про це повідомило агентство Associated Press

Нового президента під час інавгурації супроводжували члени уряду і конгресу Бразилії.

Поки Темер не робив жодних офіційних заяв. Увечері в середу очікується його виступ з промовою.Темер був виконуючим обов'язки президента з травня поточного року після відсторонення Руссеф від посади у зв'язку з розслідуванням її корупційної діяльності. Передбачається, що політик буде керувати країною до 1 січня 2019 року, до закінчення терміну правління Ділми Руссеф.

За інформацією сайту Wikileaks, Мішел Темер раніше був інформатором співробітників американського посольства щодо політичної ситуації в Бразилії.

Як повідомлялося раніше, 31 серпня сенат Бразилії оголосив імпічмент і відсторонив від посади президента країни Ділму Руссеф після кількох місяців процедури. Колишня глава держави звинувачується в приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджету країни під час її виборчої кампанії в 2014 році.

Крім цього, з 2014 року в Бразилії йде розслідування корупційних схем за участю нафтогазової компанії Petrobras, контрольованої державою.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал