Президент Грузії висловив співчуття у зв'язку зі смертю Іслама Карімова

2 вересня 2016, 19:54
237
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі висловив співчуття з приводу смерті Ісламу Карімова

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі висловив співчуття у зв'язку зі смертю президента Узбекистану Іслама Карімова. Офіційного підтвердження про смерть 78-річного президента не було

Заяву Маргелашвілі розповсюдило агентство РІА-Новини.

Про свої джерела інформації щодо смерті президента Узбекистану Маргелашвілі не повідомив.

"Висловлюю глибокі співчуття у зв'язку з кончиною президента Узбекистану, пана Іслама Карімова. Пан Іслам Карімов керував країною в складний період і за його лідерства Узбекистан досяг значного розвитку, державного росту і благополуччя", - сказав Маргелашвілі.

2 вересня уряд Узбекистану виступило зі спростуванням інформації про смерть Карімова.

Зазначимо, інформацію про смерті від інсульту на 79 році життя Іслама Карімова повідомляли багато ЗМІ. Також 2 вересня прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим висловив співчуття з приводу загибелі президента Карімова.

Раніше влада Узбекистану неодноразово спростовувала інформацію про смерть Карімова.

29 серпня з'явилися чутки про смерть 78-річного президента Узбекистану Іслама Карімова, який править країною з 1990 року.

Так, 1 вересня агентство Фергана повідомило, що в рідному місті Карімова, Самарканді, ведеться масштабна підготовка на місцевому кладовищі. Передбачається, що похорони відбудуться 3 вересня.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше