Прем'єри низки земель Німеччини вимагають послабити санкції проти Росії

30 січня 2018, 09:47
316
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Прем'єри низки земель Німеччини вимагають послабити санкції проти Росії - фото

Глави урядів п’яти східнонімецьких земель вважають, що санкції проти Росії є неефективними і лише б’ють по німецьких компаніях

Прем'єр-міністри п'яти східнонімецьких федеральних земель вимагають послабити санкції щодо Росії.

Як заявив прем'єр-міністр землі Саксонія-Ангальт Райнер Газелофф, обмежувальні заходи проти РФ не дають результату і потрібен новий підхід, повідомляє DW.

За словами Газелоффа, санкції мало зачіпають такі важливі російські експортні товари, як нафта і газ чи постачання автомобілів з ФРН до РФ, зате болісно б'ють по німецькому експорту аграрної продукції. Особливої шкоди санкції завдали східнонімецьким компаніям, які мають тісні зв'язки з російськими партнерами.

Райнер Газелофф зазначив, що Росія в Україні однозначно порушила норми міжнародного права, однак перспектива розв'язання кризи може бути тільки у взаємодії.

Прем'єри східнонімецьких земель планують обговорити питання пом’якшення санкцій проти Росії із майбутнім федеральним урядом Німеччини.

Економічні санкції, що стосуються окремих секторів економіки Росії, були спочатку запроваджені 31 липня 2014 року терміном на один рік у відповідь на російську агресію проти України. Після цього обмежувальні заходи продовжувались кожні півроку.

Наразі санкції проти РФ діють до 31 липня 2018 року.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською