Прем'єр Вірменії просить президента звільнити голів силових відомств

10 травня 2018, 19:17
297
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нікол Пашинян має намір домогтися оновлення керівництва силових відомств

Обраний після оксамитової революції прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян запропонував у четвер, 10 травня, президенту країни звільнити голову поліції і Служби національної безпеки.

Як пише Кавказький вузол, Пашинян направив президенту країни пропозицію відправити у відставку главу поліції Володимира Гаспаряна і керівника Служби національної безпеки Георгія Кутояна.

Про причини такого рішення Пашинян не уточнив.

Указ про звільнення з посад голів відомств повинен підписати президент Вірменії.

Нікол Пашинян став прем'єром. Сім фактів про людину, яка оголосила оксамитову революцію в Вірменії

Раніше Пашинян заявив про готовність зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним і встановити дипломатичні відносини з Туреччиною.

Пашинян отримав владу на тлі політичної кризи в Вірменії. Вуличні протести були спровоковані призначенням колишнього президента країни Сержа Саргсяна прем'єр-міністром на тлі зміни форми правління на парламентську республіку. Це обурило громадян, які розцінили прем'єрство Саргсяна як узурпацію влади.

Після 11 днів акцій протесту Серж Саргсян оголосив про свою відставку. Тимчасово виконуючим обов'язки прем'єра був призначений Карен Карапетян, соратник Саргсяна з правлячої Республіканської партії Вірменії.

8 травня парламент Вірменії обрав лідера протестного руху Пашиняна прем'єр-міністром країни. За його кандидатуру проголосували 59 депутатів, проти - 42.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект