Прем'єр Вірменії наказав провести рейди в олігархів і чиновників у зв'язку зі змовою

12 вересня 2018, 06:59
857
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян наказав Службі національної безпеки провести обшуки у "спеціальних службах" олігархів і роззброїти їх.

Як передає DW, таким чином Пашинян відреагував на появу в інтернеті записи прослушки розмови керівників двох служб безпеки Вірменії.


У вівторок, 11 вересня, у Вірменії в інтернеті з'явився запис розмови директора Служби національної безпеки Вірменії Артура Ванецяна і начальника Спеціальної слідчої служби Сасуна Хачатряна. У розмові глави спецслужб обговорюють хід процесу у справі колишнього президента країни Роберта Кочаряна і глави ОДКБ Юрія Хачатурова.


Пашинян назвав прослушку змовою і заявив, що доручив Службі національної безпеки і поліції в найкоротші терміни знайти змовників і притягнути їх до найсуворішої відповідальності. За його словами, деякі олігархи і чиновники в республіці створили власні служби безпеки і незаконні збройні угруповання.

У зв'язку з тим, що сталося він звернувся до голів силових структур з вимогою негайно розпочати рейди.

"Зараз же провести рейди в олігархів доручаю главам поліції і СНБ, високопоставленим чиновникам, укласти на асфальт всю їх охорону, обеззброїти", - заявив Пашинян, виступаючи на передвиборчому мітингу в рамках агіткампанії щодо виборів мера Єревана.

Він додав, що бере на себе особисту відповідальність за всі арешти.

Раніше повідомлялося, що обвинувачений в поваленні конституційного ладу екс-президент Вірменії заявив про повернення в політику

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект