Прем'єр-міністр Великої Британії прокоментувала нове отруєння Новачком поблизу Солсбері

5 липня 2018, 17:09
1266
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тереза ​​Мей

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей прокоментувала нове отруєння Новачком поблизу Солсбері, в містечку Еймсбері.

За словами Мей, складається досить тривожна тенденція.

"Ще двоє людей зіткнулися з впливом Новачка, це дуже тривожно... Поліція зробить все можливе для з'ясування правди", - цитує Мей Sky News.

4 липня поліція британського графства Вілтшир повідомила про нові випадки отруєння під Солсбері. У містечку Еймсбері в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка віком 40 років без свідомості, після контакту з "невідомою речовиною".

Глава контртерористичного управління Скотланд-Ярду Нейл Басу підтвердив, щопостраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи Новачок.

Міністр з питань безпеки Бен Уоллес заявив, що не вважає інцидент, унаслідок якого отруїлися чоловік і жінка з Еймсбері, цілеспрямованим замахом.За його словами, швидше за все, пара постраждала від залишків речовини Новачок, яким був отруєний колишній офіцер ГРУ та його дочка.

Еймсбері розташований за 15 кілометрів від Солсбері, де 4 березня колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

Представник прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей заявив, що інцидент з отруєнням в Еймсбері розслідується контртерористичним підрозділом поліції та розглядається з "максимальною серйозністю".

За повідомленнями, при отруєнні невідомою речовиною постраждали два місцевих жителя - 45-річний Чарлі Роулі та 44-річна Дон Стерджесс. Обидва є громадянами Великої Британії.