Прем'єр Франції розкритикував замітку New York Times про буркіні

6 вересня 2016, 20:53
393
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Прем'єр Франції розкритикував замітку New York Times про буркіні - фото

Мануель Вальс вважає, що подібна заборона - це частина боротьби за свободу жінок

Прем'єр Франції Мануель Вальс звинуватив газету New York Times в тому, що її стаття про дискримінації мусульманських жінок, які нібито відбуваються у Франції, малює "неприйнятну картину" того, що відбувається в країні

Як повідомляє Російська служба Бі-бі-сі, публікація була пов'язана з широким резонансом, що був викликаний забороною на мусульманський купальний костюм буркіні, який ввели мерії деяких міст.

За словами Вальса, подібна заборона - це частина боротьби за свободу жінок.

Однак газета відповіла, що виклала ситуацію вірно і що, за твердженням деяких мусульманок, вони стали жертвами цькування у зв'язку з носінням буркіні.

За інформацією газети, багато опитаних жінок поскаржилися на зростаючу кількість дискримінаційних витівок зі сторін немусульман, які почастішали після недавніх терактів у Франції і Бельгії, а також на чинну у Франції заборону на носіння мусульманської хустки в громадських місцях.

"Французьких мусульманок можна було б зрозуміти, якби вони попросили притулку в Сполучених Штатах [...] враховуючи, по скількох випадках їх переслідують," - цитує газета одну із співрозмовниць.

Інша жінка розповіла, що боїться, що скоро "повинна буде носити жовтий півмісяць на одязі, як недавно це було із Зіркою Давида у євреїв".

Раніше повідомлялося, що у Франції суд скасував заборону на буркіні.

Нагадаємо, в Каннах, Ніцці та ряді інших міст Франції місцева влада на офіційному рівні заборонили буркіні.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал