Працівникам заводу під Тулою видали зарплату цеглою

1 коментувати
900 тисяч рублів боргу із зарплати погасили цеглою
Фото: ru.wikipedia.org

900 тисяч рублів боргу із зарплати погасили цеглою

Працівникам заводу ТОВ Радянський завод будівельних матеріалів у РФ видали зарплату цеглою

"На сьогоднішній день ми близько 900 тисяч рублів погасили боргу із зарплати цеглою. Іншого варіанту у нас немає. Рахунки арештовані",- цитує гендиректора заводу Тульськая служба новостей.

Усього, за його словами, борг підприємства перед працівниками становить 4,41 млн рублів. У заводу є й інші борги - з выдрахувань до бюджету – 3,688 млн рублів, дебіторська заборгованість – 1,94 млн рублів і 69,766 млн рублів – кредиторська заборгованість.

"Заборгованостівідданість із заробітної плати виникла через те, що від початку року випускали цеглу, але гроші за неї не отримували в рахунок погашення заборгованості перед Стойсервис плюс. Цегли випущено на 9,5 млн рублів. Так би її можна було погасити, але через те що за ці роки була проведена модернізація виробництва, гроші йшли у Стойсервис плюс", - спробував виправдатися перед місцевими чиновниками директор заводу.

Чи отримають працівники заводу решту боргу із зарплати цеглою, він не повідомив.

Раніше повідомлялося, що співробітники Бахчисарайського історико-культурного заповідника отримали зарплату монетами, на яких увічнена анексія півострова Росією.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: