Повернути Францію французам. ЗМІ зібрали передвиборчі обіцянки Саркозі

0 коментувати
Ніколя Саркозі пообіцяв ввести чинності заборона на носіння буркіні

Ніколя Саркозі пообіцяв ввести чинності заборона на носіння буркіні

Видання Медуза зібрало передвиборчі обіцянки колишнього президента Франції Ніколя Саркозі, який вирішив взяти участь у виборах в 2017 році і дав інтерв'ю на відповідну тему французькій газеті Le Figaro

"Повернути Францію французам"

Під цим Саркозі розуміє посилення ролі держави в житті суспільства і гарантію безпеки для Франції і всіх французів. За словами Саркозі, в його пропозиціях немає ні ненависті, ні страху, а тільки здоровий глузд. "Якщо французи турбуються про питання безпеки, це не означає, що вони фашисти", - заявив він.

Посилити міграційне законодавство

У першу чергу Саркозі хоче скасувати законодавчу норму ЄС, що гарантує право на возз'єднання сімей. Як вважає Саркозі, в 1976 році, коли приймали цю норму, не було такого безробіття, а люди з інших країн легко інтегрувалися в суспільство. Зараз ситуація змінилася, і ЄС потрібно міняти міграційну політику, вважає він. У разі обрання Саркозі хоче заборонити іноземцям отримувати соціальні пільги в перші п'ять років життя у Франції і збільшити термін натуралізації з п'яти до десяти років.

"Не можна бути французом по-своєму"

Саркозі розповів, що громадяни Франції повинні мати спільну мову, історію і ставлення до способу життя. Якщо іноземці, які живуть у Франції, не інтегруються у французьке суспільство, то у них не повинно бути шансів на французьке громадянство. Також він пропонує позбавляти права на громадянство дітей іноземців, які до 18 років вчинили якесь правопорушення, а також не давати громадянство дітям нелегальних мігрантів навіть у разі, якщо їх батьки згодом законним чином отримали право на перебування в країні.

"Буркіні - загроза для Франції"

У разі обрання Саркозі пообіцяв заборонити носіння буркіні (купального костюма мусульманок) на законодавчому рівні по всій країні. На думку Саркозі, надягаючи на пляжах та в басейнах релігійну одяг, мусульманки "перевіряють на міцність єдність Франції".


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: