Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Повалені дерева та перекинуті вантажівки. У Західній Європі лютує ураган Фрідеріке

18 січня, 17:08
1605
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Перевернута вантажівка, Німеччина, 18 січня

У Західній Європі ураган Фрідеріке забрав життя щонайменше п’яти осіб і призвів до масштабних транспортних проблем, пише DW.

У четвер, 18 січня, ураган продовжував лютувати у низці європейських країн. Дві особи загинули у Нідерландах та по одній - у Бельгії, Німеччині та в Італії. Ще кілька осіб отримали травми. Найчастіше причиною нещасних випадків ставали падіння дерев та різних предметів з будинків.

Ураган призвів до масштабних транспортних проблем у ФРН, Бельгії, Нідерландах, Великій Британії та Італії, аж до перекидання через пориви вітру фур.

У Нідерландах у другій половині четверга був повністю призупинений рух повітряного та залізничного транспорту, у Німеччині в федеральній землі Північний Рейн - Вестфалія через негоду повністю призупинено рух залізничного транспорту, а в інших регіонах країни залізничні перевезення відбуваються з пониженою швидкістю.

Ураган призвів до проблем у роботі низки аеропортів на заході ФРН. У північній частині Великої Британії та у Північній Ірландії через сильні снігопади паралізовані дороги, внаслідок чого десятки автомобілістів опинилися заблокованими на заметених снігом автошляхах.

Також через сильні пориви вітру та падіння дерев в країні були пошкоджені лінії електропередач.