Посол відреагував на відкриття "представництва ДНР" у Фінляндії

8 грудня 2017, 21:29
66
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Йоган Бекман поширює антиукраїнську пропаганду у Фінляндії

Посол України у Фінляндії Андрій Олефіров закликав фінську владу відреагувати на відкриття "представництва ДНР" у Гельсінкі, що заплановано на суботу, 9 грудня

За його словами, за популяризацією "ДНР" у Фінляндії стоїть проросійський  пропагандист Йоган Бекман. Він та його поплічники відкрито підтримують військову агресію Росії проти України.

"На моє переконання, такий "захід" повинен викликати законне і серйозне занепокоєння влади Фінляндії", - заявив посол, додавши, що публічна популяризація діяльності терористів суперечить офіційній політиці Фінляндії та ЄС.

Олефіров нагадав, що фінські дипломати раніше повідомляли про фальшивий характер т.зв. "представництва ДНР" у Фінляндії.

"Однак я вірю в те, що нам потрібно в черговий раз засудити таку шкідливу діяльність як для фінського, так і для українського суспільства, щоб переконатись, що ненависть та пропаганда не поширюються далі", - наголосив дипломат.

Нагадаємо, що прихильники Йогана Бекмана організували так звану "міжнародну експертну конференцію", щоб поширити ідею визнання терористів "ДНР" як республіки серед громадян Фінляндії, Швеції, Норвегії та Данії.