Посли ЄС схвалили надання безвізу Україні

2 березня 2017, 20:31
Комітет постійних представників при Раді Європейського Союзу (COREPER) затвердив текст угоди щодо скасування візових вимог для громадян України, повідомили у прес-службі Ради ЄС

"Посли ЄС 2 березня 2017 року підтвердили від імені Ради ЄС неофіційну домовленість, досягнуту 28 лютого 2017 року, між головуючою в ЄС Мальтою та Європейським парламентом про лібералізацію візового режиму для українців", - зазначили в Раді ЄС.

Відео дня

Рішення буде направлене у профільний комітет Європарламенту з питань свобод, юстиції та внутрішніх справ, після чого буде визначена дата голосування в парламенті. Потім угода буде подана на ухвалення Радою ЄС.

Угода передбачає запровадження безвізового режиму для громадян України для поїздок до ЄС на термін перебування до 90 днів протягом 180-денного періоду.

Нагадаємо, що 28 лютого Рада ЄС, Єврокомісія та Європарламент досягли попередньої угоди щодо візової лібералізації для українців.

27 лютого Рада ЄС схвалила механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами. Таким чином, Україна може отримати безвізовий режим після остаточного вступу в силу механізму його припинення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X