Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порнозірка Деніелс прийде на суд до особистого адвоката Трампа

16 квітня, 01:17
382
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Стормі Деніелс

Актриса фільмів для дорослих Стормі Деніелс, яка стверджує, що у неї були стосунки з нинішнім президентом США Дональдом Трампом, відвідає судове засідання в Нью-Йорку у понеділок, 16 квітня, в якому відповідачем виступить особистий юрист Трампа Майкл Коен

Про це з посиланням на її адвоката Майкла Авенатті 15 квітня повідомляє Reuters.

Виступ адвоката Трампа має відбутися в Манхеттенському федеральному суді в рамках кримінального провадження, яке більшою мірою стосується його ділової практики. Йому наказали з’явитися до суду, оскільки його адвокати намагалися утримати прокурорів від перегляду документів та інших матеріалів, вилучених минулого тижня під час обшуків у його будинку, офісі та готелі.

"Вона візьме участь", - сказав адвокат Кліффорд.

Зірки Playboy і порнофільмів: Навколо Трампа розгорається новий секс-скандал

На початку 2018 року газета The Wall Street Journal повідомила, що юрист Трампа Майкл Коен заплатив порноактрисі за мовчання $130 тис. Угода була досягнута безпосередньо перед президентськими виборами 2016 року.

Сам Коен у лютому 2018 року підтвердив цей факт, однак заявив, що зробив це з власної ініціативи та з власних коштів.

У відповідь адвокати Стормі Деніелс заявили, що цим визнанням Коен порушив угоду між Трампом і Кліффорд про нерозголошення їхніх відносин. Тепер актриса має намір через суд добитися розірвання підписки про мовчання щодо свого зв'язку з нинішнім президентом. Команда Трампа стверджує, що Кліффорд уже програла справу.

29 березня Кліффорд заявила про погрози на свою адресу.