Помста за Су-24. В Росії громадян закликали відмовитися від турецьких курортів та одягу

25 листопада 2015, 14:14
В Росії Асоціація текстильників звернулася до уряду з листом, в якому попросила відмовитися від закупівель виробів текстильної та легкої промисловості з Туреччини на час розслідування інциденту з Су-24

Так, за словами президент асоціації Шамхала Ильдарова, в той час як російській промисловості потрібна підтримка, а людям - робота, не варто "працевлаштовувати до трьох відсотків населення Туреччини", передає Дощ.

Відео дня

"Сьогодні імпорт з Туреччини досяг сім мільярдів доларів. Проста арифметика підтверджує - близько двох з половиною мільярдів доларів з них йде на заробітну плату громадян Туреччини, близько 400 мільйонів доларів щорічно йде до бюджету країни у вигляді податків, один мільйон осіб працевлаштовується", - заявив він.

Крім того, глава Кремля Володимир Путін вже підтримав рекомендації МЗС Росії утриматися від поїздок до Туреччини, повідомляє Газета.ru.

"Що ж поробиш, після таких трагічних подій, як знищення нашого літака і загибель льотчика, це вимушений захід, і МЗС правильно робить, що попереджає наших громадян про небезпеку", - заявив глава РФ.

Нагадаємо, 24 листопада військово-повітряні сили Туреччини збили на кордоні з Сирією російський бомбардувальник Су-24.

Анкара заявляє, що літак порушив кордон Туреччини. Москва це заперечує.

Показати ще новини
Радіо NV
X