Помер астронавт Джон Янг, який побував на Місяці

7 січня 2018, 00:21
638
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У суботу, 6 січня, американський астронавт Джон Янг, який побував на Місяці і командував першим польотом космічного шаттла, помер на 88-му році життя, повідомляє прес-служба NASA.

"Ми засмучені втратою астронавта Джона Янга, якому було 87 років. Янг двічі літав до Місяця, він ходив по її поверхні і брав участь в першій місії шаттла", - йдеться в заяві аерокосмічного агентства в Twitter.

Як наголошується, Янг був у другій трійці астронавтів, що вийшли на орбіту навколо Місяця. Також він друга людина з трьох, які злітали до Місяця двічі, але перший з двох, хто при другому польоті успішно висадився на його поверхню. Також Янг один з трьох людей, що водили по поверхні місяця місячний автомобіль.

Всього Янг ​​побував в космосі шість разів: на космічних кораблях Джеміні, Аполлон і на шатлі Колумбія. Астронавт служив у НАСА 42 роки - найдовше в відомстві.

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року віці 80 років помер астронавт Брюс МакКендлес, який вперше побував у відкритому космосі без страховки, прикріпленої до космічного корабля.