Польська компанія пояснила, чому її працівники-українці носять уніформу окремого кольору

12 січня, 12:47
1679
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

Польська філія компанії Lindab докладно пояснила, чому її працівники-українці носять уніформу окремого кольору. 

Заява компанії оприлюднена посольством України в Польщі у Facebook. 

Зокрема, компанія стурбована звинуваченнями на свою адресу, оскільки докладає усіх зусиль, щоб трактувати всіх працівників справедливо, рівним чином та з повагою.

Різнокольорова уніформа названа одним з методів забезпечення ефективності та безпеки на робочому місці, що також спрощує швидку ідентифікацію працівників.

"Наприклад, бригадирів можна легко розпізнати за червоною сорочкою, а техніків за зеленою. Використання уніформи чи, наприклад, захисних шоломів різних кольорів - практичне рішення, що використовується на великих промислових підприємствах у всьому світі", - сказано у заяві.

В компанії стверджують, що рік тому у виробничому цеху і на складі виникли комунікаційні проблеми у зв'язку з тим, що не всі працівники розмовляли однією мовою. Це стало причиною низки стресових ситуацій та непорозумінь, що часто призводило до звільнень.  

"Ми вирішили запровадити модель швидкого розпізнавання, якою мовою користуються окремі особи: співробітники, які не розмовляли польською, незалежно від національності, повинні були носити інші футболки. Ми також встановили, що деякі співробітники знають як польську, так і іншу мову, і таким чином можуть перекладати".

У Польщі перевірять завод, де робітники з України змушені носити синьо-жовту уніформу

Таке рішення дозволило організувати ефективну систему комунікації між співробітниками, яка полягає у направленні повідомлень безпосередньо людям, які їх розуміють.

Таким чином, з моменту впровадження нової системи всі співробітники, які не розмовляють польською, носять жовті футболки, а працівники, які можуть допомогти з перекладом - помаранчеві. Вибір кольорів не був продиктований прихованими підтекстом, а зміни допомогли подолати наявні труднощі, спричинені мовним бар'єром.  

Стверджується, що запроваджені зміни отримали позитивні відгуки працівників, однак, з огляду на триваючу в ЗМІ протягом кількох днів дискусію, компанія вирішила розглянути це питання на предмет пошуку альтернативних рішень.    

На початку січня польські ЗМІ повідомили, що міжнародна компанія Lindab, яка має завод під Варшавою, зобов'язала робітників-українців носити одяг у кольорах національного прапора. Керівник заводу Міхал Вроблевський пояснив, що таким чином "позначає" працівників, які не розмовляють польською. 

Головне

Світ/Країни

Вчора, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися