Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Польща посилила прикордонний контроль з Україною, Білоруссю та РФ

29 березня, 16:57
551
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Польщі попереду чотири вихідних через Великдень 1 квітня

У зв’язку зі збільшенням потоку людей через кордон прикордонники Польщі проводять посилений контроль у пунктах пропуску на східному кордоні. Йдеться про пости на кордоні з Білорусю, Україною та Калінінградською областю (РФ).

Таке посилення має на меті профілактику африканської чуми свиней (АЧС), адже вірус може поширюватися через продукти харчування, які провозять із собою туристи.

Про це повідомляє Радіо Польща з посиланням на Пьотра Поґожельського з митного відділу Державної податкової адміністрації.

Таке посилення контролю викликане спостереженнями прикордонників. Протягом минулого року правоохоронці затримали майже 200 тонн незаконних продуктів тваринного походження. За них передбачені штрафи. За словами митника, таку контрабанду найчастіше вилучають та знищують непередбачені продукти харчування на прикордонних пунктах пропуску з Україною, Білоруссю, а також з Калінінградською областю.

У Головній ветеринарній інспекції зазначають, що "незаконна" їжа, ввезена до Польщі, може впливати на розвиток віруса АЧС в околицях Варшави. Останній випадок хвороби підтверджено там тиждень тому.

У католицьких країнах Великдень відзначається цього року тижнем раніше – 1 квітня. Це спричинило ріст кількості приїжджих до Польщі.

Раніше НВ повідомляло, що Польща планує у вересні 2018 року розпочати будівництво паркану довжиною 1200 кілометрів і висотою до 2 метрів уздовж східного кордону, тобто на кордоні з Україною, Білоруссю і Росією.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:08

article_img
Парламент Британії не зміг відправити у відставку Терезу Мей

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися