17 жовтня 2018, середа

Половина населення світу позбавлена доступна до базових медпослуг - ВООЗ

0 коментувати
Близько 100 млн осіб живуть у злиднях через необхідність отримувати медичну допомогу
Фото: Pixabay

Близько 100 млн осіб живуть у злиднях через необхідність отримувати медичну допомогу

Половина жителів планети не мають доступу до основних медичних послуг Про це йдеться в спільній доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я та Світового банку.
Щорічно безліч сімей залишаються за межею бідності, так як їм доводиться оплачувати медичну допомогу власними коштами.

Згідно з доповіддю, 800 млн осіб витрачають не менше 10% свого сімейного бюджету на медичну допомогу для себе, хворої дитини або іншого члена сім'ї. Для майже 100 млн осіб ці витрати так високі, що люди живуть у злиднях.

Відзначається, що найбільші проблеми в доступі до медпослуг фіксуються в країнах Африки на південь від Сахари і в Південній Азії.

В інших регіонах базові послуги охорони здоров'я, такі як планування сім'ї та імунізація дітей грудного віку, стають більш доступними, але відсутність фінансового захисту веде до погіршення фінансового становища сімей, так як вони оплачують ці послуги самостійно.

"Проблема залишається актуальною і в регіонах з більш високим рівнем доходів, таких як Східна Азія, Латинська Америка чи Європа, де все більше число людей витрачає не менше 10% свого сімейного бюджету на самостійну оплату медичних послуг", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, зростає кількість людей, які мають можливість отримати такі послуги, як імунізація і планування сім'ї, а також антиретровірусна терапія при ВІЛ і оброблені інсектицидами надліжкові сітки для профілактики малярії.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: