Половина британської молоді засумнівалася у своїй гетеросексуальності

0 коментувати
У кожного четвертого молодого британця був гомосексуальний досвід

У кожного четвертого молодого британця був гомосексуальний досвід

Кожен другий молодий британець не вважає, що він гетеросексуальний на 100%, показало опитування маркетингової компанії YouGov

Респондентів просили оцінити свою сексуальну орієнтацію за семибальною шкалою - від абсолютної гетеросексуальності до абсолютної гомосексуальності, пише ВВС Україна.

Близько 23% дорослих британців зазначили, що вони не на 100% гетеросексуальні, оцінивши свою орієнтацію якось інакше. Серед молоді - від 18 до 24 років - цей показник склав 49%.

100-відсотковими геями себе назвали лише 4% опитаних британців, а ще близько 20% опитаних розташували себе десь посередині двома крайніми точками шкали. У віковій групі від 18 до 24 років абсолютно гетеросексуальними визнали себе 46%, а 43% виявилися невпевнені у своїй своєї гетеро - або гомосексуальності на 100%, тоді як абсолютних геїв серед молоді 6%.

У групі старше 60 років у своїй орієнтації повністю впевнені 89% опитаних. Видання зазначає, що велика частина з них ще вчилася у школі, коли в 1967 році гомосексуальність у Великобританії перестала вважатися злочином.

Приблизно чверть респондентів у віці від 18 до 39 років визнали, що у них хоча б раз був гомосексуальний досвід. Для вікової групи старше 60 років цей показник склав лише 9%.
Значно частіше наявність гомосексуального досвіду визнаються чоловіки (приблизно п'ята частина чоловіків - і лише 14% жінок).

Співробітник YouGov Уїлл Далгрин сказав: "Зрозуміло, що ці дані не є показником частки бісексуалів. У загальному і цілому, 89% мешканців Британії вважають себе гетеросексуалами. Однак, навіть поставивши себе на перший рівень, ви вже припускаєте можливість гомосексуальних відчуттів і дій. В першу чергу це свідчить про зростання відкритості у поглядах людей щодо власної сексуальної орієнтації".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: